Shitet apartament 2+1 te Rruga Ali Shefqeti!

  • €78,000
Shkozë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 te Rruga Ali Shefqeti!

Shkozë, Tiranë
  • €78,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 91.1
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36103
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim Apartament ne Rrugen Ali Shefqeti ne Shkoze me cmim kleringu.

Apartamenti organizohet ne 2+1  ndodhet ne katin e  2 dhe ka siperfaqe totale 91.1 m2 , nga te cilat 81 m2 jane siperfaqe neto e apartamentit dhe 10.1 m2 jane siperfaqe verande .

Kompleksi eshte ne ndertim dhe ndodhet ne faze suvatimi.

Cmimi 78000Euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle