Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca “Twister Palace”, Don Bosko!

  • €117,000
Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca “Twister Palace”, Don Bosko!

Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
  • €117,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 102
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38292
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me cmim klering Rezidenca “Twister Palace”, Don Bosko!

Aparatmenti disponon nje siperfaqe totale 101,8 m2 ,  me siperfaqe fizike  87,65 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14,15 m2.

Eshte i organizuar ne  dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, dy tualete  dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8 te objektit  ne faze murature.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare