Apartament ne shitje ne Xhamllik!

 • €89,000
Kinostudio, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Xhamlliku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje ne Xhamllik!

Kinostudio, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Xhamlliku, Tiranë
 • €89,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 98
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28452
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament ne Xhamllik!

Apartamenti ka siperfaqe 98 m2 bruto dhe 85.2 m2 neto ne katin 4 banim. Apartamenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Pallati eshte i ri dhe shume mire i administruar, te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te sapo perfunduar, i shtruar me parket, dritaret dhe vetratat jane dopi xham, termike dhe akustike.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj