Shitet Apartament 2+1, ish fusha Aviacionit

 • €980/m2
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Tërhequr 📢 Ofertë

Shitet Apartament 2+1, ish fusha Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €980/m2

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95.24
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41405
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek ish fusha Aviacionit, nje zone e re dhe shume e aksesueshme ne gjithe Tiranen.

Pjese e nje Godine banimi dhe sherbime 1, 6 dhe 9 kate me 2 kate parkim nen toke.

Apartamenti ka siperfaqe totale 95.24m² me orientim Jug Lindje dhe organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit dhe ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne nje ballkon tjeter, dhe nje tualet.

Cmimi OKAZION 980€/m²

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest