Shitet Apartament 1+1, tek Teleferiku

 • €60,000
Fresku, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1, tek Teleferiku

Fresku, Tiranë
 • €60,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 69 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31858
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, tek Teleferiku.
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne vend.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe 69 m2.
Apartamenti organizohet nga sallon ndenje dhe ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, korridor.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ne kompleks perfshihet dhe vend parkimi, si dhe kopesht.
Orientimi i apartamentit eshte nga jugu.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest