Jepet super apartament 2+1 tek Jordan Misja , Kompleksi Marga

 • €500/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet super apartament 2+1 tek Jordan Misja , Kompleksi Marga

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39723
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Marga.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me detaje dhe ka siperfaqe prej 117m2.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh te bollshem , ambient gatimi me dritare , 2 dhoma gjumi te bollshme , 1 tualet te madh dhe nje depo.

Secila dhome eshte e pajisur me kondicioner cilesor, ka izolim termik dhe akustik i gjithe pallati.

Orientim Fantastik 360 grade, plot drite.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva