Shitet Apartament 1+1 tek Ish Ekspozita

 • €116,000
Ish Ekspozita, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 tek Ish Ekspozita

Ish Ekspozita, Tiranë
 • €116,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 58 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32746
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 tek Ish Ekspozita, tek Rruga Najzi Demi.
Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 58 m2, dhe oborr me siperfaqe 17 m2.
Mund te jete i pershtatshem dhe per biznes.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi pak i diskutueshem.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest