Shitet apartament 2+1+2 ne Qender, Prane 9-Katsheve

 • €190,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender, Prane 9-Katsheve

Qendër, Tiranë
 • €190,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42078
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2  me siperfaqe 113m2 ne Qender prane 9-Katsheve.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon i bollshem.

Apartamenti shitet i mobiluar , ndodhet ne zemer te kryeqytetit ne nje pallat te ri dhe me ashensor.

Prona disponon te gjithe dokumetacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume info na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva