Shiten Apartamente 1+1 me cmim klering Viva Residence, prane qendres globe.

 • €81,000
Globe, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten Apartamente 1+1 me cmim klering Viva Residence, prane qendres globe.

Globe, Tiranë
 • €81,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 68
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43738
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 me cmim klering ne Rezidencen Viva, prane Qendres Globe.

Rezidenca po ndertohet se fundmi me nje projekt modern.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 67.7 m2, siperfaqe neto 57.4 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.3 m2.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 71.4 m2, siperfaqe neto 60.5 m2 dhe siperfaqe te perbashket 10.9 m2.

Organzizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3 te objektit.

Objekti eshte ne faze grope.

Cmimi i shitjes 1200 €/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest