Shitet apartament 1+1 Kompleksi Aura, Laprake.

 • €82,600
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 Kompleksi Aura, Laprake.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
 • €82,600

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 59
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44443
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Aura ne Laprake.

Kompleksi po ndertohet se fundmi ne rrugen Dritan Hoxha me larmishmeri apartamentesh me punime cilesore.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 59 m2, siperfaqe neto 50 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 3 te objektit.

Cmimi i shitjes 1400 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest