Shitet Apartament 1+1, Kompleksi ASL.

 • €95,000
Kompleksi Asl, Tiranë
Për Shitje

Shitet Apartament 1+1, Kompleksi ASL.

Kompleksi Asl, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40957
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1, Kompleksi ASL prane pediatrise.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 69.7 m2, siperfaqe neto 60.6 m2 dhe siperfaqe te perbashket 9.1 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ dhome gjumi+ tualet +ballkon.

Ndodhet ne kati 5 .

Cmimi i shitjes 95.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko