Shitet Apartament 1+1, ish Stacioni i Trenit.

 • €110,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 1+1, ish Stacioni i Trenit.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39639
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek ish Stacioni i Trenit.

Apartamenti disponon siperfaqe 76 m2.

Organizohet ne nje ambient ndenje te madh dhe te bollshem , ambient gatimi, dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon me pamje panoramike.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe disponon hipoteke.

Cmimi i shitjes 110.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani