Apartament 1+1 tek Emi 6 , Riza Cerova

 • €93,000
Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 tek Emi 6 , Riza Cerova

Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
 • €93,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 69
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35431
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1  me siperfaqe 69m2 tek Emi 6 , Riza Cerova .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon .

Pallati do jete i nje cilesie shume te larte , izolim termik dhe akustik , arkitekture moderne dhe vendndodhje fantastike .

Plot diell dhe me cmim Okazion vetem 1350 euro per m2 .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva