Shitet Apartament 1+1 dhe Gazoniere tek Rruga e Durresit

 • €139,000
Rruga e Durrësit, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 dhe Gazoniere tek Rruga e Durresit

Rruga e Durrësit, Tiranë
 • €139,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 78 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32909
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 dhe Gazoniere tek Rruga e Durresit, prane Colosseut, ne rruge kryesore.
Me siperfaqe totale 78 m2 , ndodhen ne katin e 4 ne pallat ekzistues.
Aktualisht jane te dhena me qira 790 euro se bashku.
Mundesi shume e mire per investim pasi kthimi i investimit ne me pak se 16 vite.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest