Shitet ambient komercial, Pallati me Shigjeta

  • €500,000
Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient komercial, Pallati me Shigjeta

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €500,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 360 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27569
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient komercial gjysem bodrum te Pallati me Shigjeta. Zone shume e mire dhe ideale per biznes.

Ambienti ka siperfaqe 360m2 dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh, si: supermarkete, call center, laboratore, etj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj