Jepet apartamenti 2+1 me qira tek Qytet Studenti

 • €480/muaj
Qyteti Studenti, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartamenti 2+1 me qira tek Qytet Studenti

Qyteti Studenti, Tiranë
 • €480/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30060
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1, tek Qytet Studenti, Rr. Gramoz Pashko.

Apartamenti ka siperfaqe 130 m2, pjese e nje vile 3 katshe, perfshire edhe parkimin.

Eshte rikonstruktuar me punime cilesore dhe elektroshtepiake bashkekohore e shtruar me parket, sistem kapot, panele diellore.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2, ne nje zone shume te qete.

Per me shume informacion ose vizite ne prone , ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj