Shiten apartamente me cmim kleringu tek Paralel Living, Don Bosko

 • €112,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me cmim kleringu tek Paralel Living, Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €112,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39343
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente me cmim kleringu tek Kompleksi Paralel Living.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 101.7m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.

Apartamenti ka nje organizim fantastik me a ambient te madh ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.

Cilesia e ndertimeve eshte shume e larte , kompania e ndertimit ka eksperience disa vjecare ne kete fushe dhe synon ndertim mjaft konkurues per tregun vendas.

Ne nje zone me akses te shpejte me Rruget Kryesore , Spitale , Shkolla , Markete , Kopshte etj

Cmim momental , na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva