Shiten apartamente me cmim kleringu, Rruga 29-Nentori prane Casa Italia!

  • €90,000
Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente me cmim kleringu, Rruga 29-Nentori prane Casa Italia!

Kthesa e Kamzes, Laprakë, Tiranë
  • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 94.9
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39887
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente me siperfaqe te ndryshme, ne rrugen 29-Nentori prane Casa Italia.

Apartamenti me  siperfaqe totale 94.90 m2 organizohet ne 2+1 dhe ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Dy apartamente me siperfaqe totale 94 m2 organizohen ne 2+1 , ndodhen ne katin 1 dhe te 3.

Dy apartamente me siperfaqe totale 109.8 m2, organizohen ne 3+1 , ndodhen ne katin e 1 dhe te 3.

Shiten me cmim kleringu 950 €/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare