DYQAN NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

  • €380,000
Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

DYQAN NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
  • €380,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 45
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35024
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan ne rrugen Myslym Shyri.

Dyqani ka siperfaqe 45m2 dhe ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore.

Dyqani ndodhet prane karburant Kastrati.

Aktualisht eshte i dhene me qera ne vleren 120000 leke ne muaj.

Cmimi i shitjes eshte 380000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo