SUPER DUPLEX ME QERA, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

 • €1,900/muaj
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER DUPLEX ME QERA, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €1,900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 220
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38654
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super duplex, tek rezidenca Kodra e Diellit 1.

Duplexi ka siperfaqe te brendshme 220 m2 dhe eshte totalisht i mobiluar ne stil Italian.

Kati i pare organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, dhome gjumi, garderobe, tualet dhe verande, me pamje fantastike dhe te lire.

Kati i dyte organizohet nga dy dhoma gjumi, dy garderoba, dy tualete, dhome teknike.

Post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi eshte 1900 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo