AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ISH-BLLOKU.

  • €2,200/muaj
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €2,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 220
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33369
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient komercial me qera ne Bllok, prane sheshit Wilson.

Ambienti ka siperfaqe 200 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertese.

Fasade e gjere xhami, ideale per reklamimin e biznesit tuaj.

E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi.

Cmimi eshte 2200 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo