Shesim vile ne rrugen e Kavajes!

 • €300,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim vile ne rrugen e Kavajes!

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P29599
 • ID Prones

Përshkrim

Prane rruges Kavajes shesim vile e organizuar ne 2 kate.

Ne katin e pare ndodeht ambienti i ndenjes me oxhake, ambient gatimi, studio, nje tualet dhe oborri.

Ne katin e dyte ndodhen 2 dhoma gjumi nje tualet dhe ballkoni.

Siperfaqa e viles 145 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.

Propety Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest