APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK ME QERA

 • €1,200/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1+2 NE BLLOK ME QERA

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41952
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet super apartament 3+1+2 me qera ne Bllok, rruga Nikolla Tupe.

Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, dy tualeti ku njeri nga tualetet ndodhet tek dhoma matrimoniale dhe ballkon mjaft te bollshem dhe te kendshem me pamje nga rruga kryesore.

Me nje siperfaqe 125 m2, jepet i mobiluar si ne foto me nje mobilim bashkekoho.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete.

Cmimi i qerase eshte 1200 euro/muaj.

Na kontaktoni per nje takim ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko