Shesim Apartamente, Rruga 5 Maj!

Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartamente, Rruga 5 Maj!

Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Dibrës, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 110
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38289
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim Apartamente , Rruga 5 Maj!

Apartamentet disponojne siperfaqe te ndryshme!

Apatament 2+1 me siperfaqe 85.3 m2 , siperfaqe te perbashket 11.53 m2, dhe apartament  1+1 me siperfaqe 53,8 m2 , siperfaqe te perbashket 11.53 m2, kati i 9.

Apartament 2 +1 me siperfaqe 81.5 m2 , siperfaqe e perbashket 11 m2 dhe apartement 1+1  me siperfaqe 93.5 m2 ,siperfaqe te perbashket 11 m2, kati i 6.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle