SHESIM AMBIENT PER ZYRA, BLLOKU.

  • €355,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

SHESIM AMBIENT PER ZYRA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
  • €355,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 118
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31519
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim super ambient per zyra, ne rrugen Nikolla Tupe, ne Bllok.

Ambienti ka siperfaqe 118 m2 dhe eshte i organizuar ne ambient openspace me ndarje xhami.

Ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te vitit 2010.

Investuar se fundmi.

Aktualisht i dhene me qera.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo