Rezidenca Book Building, prane Kulles se Sahatit!

Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Rezidenca Book Building, prane Kulles se Sahatit!

Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P33409
  • ID Prones

Përshkrim

Rezidenca me elitare ne kryeqytet Book Building, prane Kulles se Sahatit, shesim apartamente dhe njesi komerciale.

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje.

 

Rezervo tani apartamentin tend

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare