APARTAMENT/ ZYRE ME QERA 3+1+2, SELITE.

 • €500
Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT/ ZYRE ME QERA 3+1+2, SELITE.

Vasil Shanto, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43762
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament per banim ose zyre, ne Selite ne rrugen Isuf Elezi.

Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vitit 2005 pa ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo