Jepet me qira ambjenti ne qender

  • €1,000/muaj
9 Katëshet, Qendër, Rruga e Durrësit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira ambjenti ne qender

9 Katëshet, Qendër, Rruga e Durrësit, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 110
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33218
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambjenti ne Qender.

Ambjenti ka siperfaqe 110 m2.

Eshte i arreduar me punime teper cilesore si dhe i shtruar me parket.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh.

Cmimi eshte 1000 Euro Bruto.

Disponon 3 vende parkimi.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo