Prane shkolles ‘Kuqe’ super apatament ne shitje!

  • €229,000
Pazari i Ri, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Prane shkolles ‘Kuqe’ super apatament ne shitje!

Pazari i Ri, Rruga e Dibrës, Tiranë
  • €229,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 169.5
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29381
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, prane Pzarit te Ri dhe shkolles ‘Kuqe’ shesim super apartament te sapo perfunduar.

Apartamenti eshte me siperfaqe 137 m2 dhe veranda me siperfaqe 60 m2. Apartamenti eshte konvertuar ne 2+1  dhe mund te ktheht serisht ne 3+1. Apartament ka 2 tualete dhe nje verande me pamje fantastike.

Pallati eshte i sapo perfunduar me fasade te ventiluar dhe punime shume te mira.

Cmimi i shitjes 1350Euro/m2

Per me teper ju ftojme per nje vizite ne prone.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare