NE SHITJE APARTAMENT DUPLEX 3+1+2+VERANDE NE ALI DEM

 • €105,000
Ali Demi, Tiranë
Tërhequr

NE SHITJE APARTAMENT DUPLEX 3+1+2+VERANDE NE ALI DEM

Ali Demi, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39588
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament duplex ne shitje 3+1+2+Verande ne rrugen Idriz Dollaku, shume prane fushes se Ali Demit. Nje zone mjaft e qete, familjare e cila te krijon te gjitha facilitet e duhura.

Me nje siperfaqe totale prej 135 m2, siperfaqe neto 110 m2 dhe nje verande prej 25 m2.

Duplexi ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati ekzistues pa ashensore.

Kati i peste organziohet ne: sallon spacioz, ambient gatimi te vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet.

Kati i gjashte organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe Verande.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle