APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, UNIVERS CITY.

 • €71,600
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, UNIVERS CITY.

Tiranë
 • €71,600

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 112
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39033
 • ID Prones

Përshkrim

ULET CMIMI me 10000 euro. Shesim apartament 2+1+2+ parking tek Univers City.

Apartamenti ka siperfaqe 111.92 m2 dhe ndodhet ne katin e 7.

Momentalisht ne faze ndertimi.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje depo.

Cmimi eshte 550 euro/m2 apartamenti dhe 10000 euro posti i parkingut.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo