Luxury 2+1+2 apartment near Zogu Zi

 • €185,000
Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Luxury 2+1+2 apartment near Zogu Zi

Don Bosko, Zogu i Zi, Tiranë
 • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38164
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 totalisht i investuar me siperfaqe 120m2 ne fillim te Rruges Don Bosko .

Apartamenti ka siperfaqe te bollshme dhe organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , 2 dhoma te kendshme gjumi , 2 tualete

Apartamenti eshte i investuar ne detaje sic shihet dhe tek fotot e bashkangjitura .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor

Perfshihet dhe post parkimi  me cmim extra

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva