Apartament luksoz ne shitje prane RTSH!

 • €400,000
Garda, Ish Blloku, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament luksoz ne shitje prane RTSH!

Garda, Ish Blloku, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P30462
 • ID Prones

Përshkrim

Ne rrugen Mustafa Matohiti, prane Rtsh shesim apartament teper luksoz.

Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 me 2 tualete, organizohet nga ambienit i ndenjes, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, koridori shperndares dhe nje ballkon.

Apartamenti ka siperfaqe neto 143 m2 dhe ne cmim perfshihet dhe nje garazhd i mbyllur.

Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar me brendet me luksoze dhe shitet i mobiluar.

Disoponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj