Shitet apartament 2+1+2+verande ne Rezidencen Univers City prane QTU.

 • €114,500
QTU, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2+verande ne Rezidencen Univers City prane QTU.

QTU, Tiranë
 • €114,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46317
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2+verande ne Rezidencen Univers City prane QTU.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 90.92 m2, siperfaqe neto 77.25 m2, siperfaqe te perbashket 13.67 m2 dhe siperfaqe verande 58.96 m2.

Organizohet nde dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe verande.

Ndodhet ne katin 0 te objektit.

Cmimi i shitjes 950 €/m2.

Apartamenti disponon dhe garazhd me siperfaqe 26.18 m2 ne katin -2 me cmim 12500 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest