Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tek Ambasada Amerikane

 • €2,000/muaj
Liceu, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tek Ambasada Amerikane

Liceu, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32667
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualete tek Ambasada Amerikane.

Aparatmenti ka siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor.

Eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi te vecuar, dhome gjumi,2 tualete dhe ballkonin me pamje nga gjithe stadiumi.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper luksoze dhe me punime teper cilesore.

Gjithashtu ka dhe 2 post parkimi.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj