jepet me qera apartament 3+1+2, Garda.

 • €1,500/Muaj
Garda, Tiranë
Për Qira Tërhequr

jepet me qera apartament 3+1+2, Garda.

Garda, Tiranë
 • €1,500/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45551
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1+2, Garda.

Apartamenti disponon siperfaqe 180 m2.

Organizohet ne dhome te bollshme ndenje + ambient gatimi dhe ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete, lavanteri dhe studio.

Ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones.

Cmimi i qerase se bashku me post parkimi edhe 1500 €/ muaj neto.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest