Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen Mine Peza

Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen Mine Peza

Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27836
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen Mine Peza.

Apartamenti eshte shume mire i mobiluar, me te gjitha kushtet e nevojshme. Hyrja ka siperfaqe 62m2 dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 1 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 2 te pallatit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko