Jepet me qera ambient per zyra, tek Rruga Mihal Grameno

  • €2,000/muaj
Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera ambient per zyra, tek Rruga Mihal Grameno

Ali Demi, Tregu Elektrik, Tiranë
  • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 92 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32469
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra, i sapo kompletuar.
Ambienti ka siperfaqe 92 m2, ndodhet ne katin 0.
Ofrohen rafte per staf 22 persona , per te vendosur sendet, kuzhine te pajisur me te gjitha elementet, sistem kondicionimi multispliter ne te treja zonat, aspirim per te treja zonat, ballkon.
Te gjitha ambientet jane te pajisura me televizor Qled Samsung. Karriget super komode, te sa po montuara.
Hyrja per ne ambient eshte e vecuar nga te tjerat.
Po ashtu ambienti ofron izolim per zhurmat dhe sistem kamerash.
Ambienti eshte i pajisur edhe me dy parkime te nendheshme.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj