JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI MBRAPA MONDIALIT

 • €2,200
Tiranë
Për Qira

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI MBRAPA MONDIALIT

Tiranë
 • €2,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 300
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47729
 • ID Prones

Përshkrim

JEPET AMBIENT BIZNESI MBRAPA MONDIALIT,RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Njesia ka siperfaqe 300m2  plus 3 Tualete.

Ambienti ka  ajer, drite nga tre anet,dalje emergjence ,kondicioner, aspirim ,termoizolim anash dhe poshte .

Eshte i pershtatshem per Zyra, Palester ,Qender estetike ,etj

Ambientin e ben me komod,interesant dhe relaksues oborri i gjelberuar  prej 30 m2 per pushim qe ndodhet perpara tij .

Ambienti momentalisht funksionon si zyra dhe lirohet ne fund te Korrikut .

Ndarjet dhe Pajisjet jane te cmontueshme dhe mund te hiqen por nqs dikujt i interesojne ato, mund te bisedohet per nje cmim te arsyeshem .

Cmimi 2200 euro ne muaj

 

 

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle