Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

 • €180,000
Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-apartament 2+1, Rr. Bogdaneve

Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25648
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament 2+1 ne rrugen e Bogdaneve. Apartamenti ka siperfaqe 125m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, shume mire te administruar dhe me 2 ashensore.

Ne apartament jane bere punime cilesore, me elektroshtepiake te markave me te mira dhe me sistem ngrohje/ftohje me chiller. Hyrja eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone.

Ne cmim perfshihet nje garazh me qepen. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj