Jepet apartament per zyra me qira, Qender

  • €550/muaj
Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament per zyra me qira, Qender

Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 130 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34795
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qera ne qender tek kafe Flora.

Ambienti eshte i organizuar ne 4 ambiente dhe 1 tualet.

I investuar dhe i shtruar me parket.

Lokacion perfekt per biznes.

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj