Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden

Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden

Tërhequr

1,150€

  • 1580c04b-0399-4269-8aa0-9ef0dac7f74f
  • 57200a85-8d2f-4283-9394-c3c3c2b475ae
  • f9d9baaf-f75e-40b6-8c03-3e12b520c6b3
  • 80c2e2e3-f0a2-4bb9-83ff-a1c588a4b7e5
  • bff912ba-0a47-4342-9232-07e75d700a2b

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-23630

Dhoma
2
Tualete
2
Sip. jashtme
107 m2
Kati i baneses
2

Përshkrimi

Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe Post Parkimi.
Totalisht i investuar dhe mobiluar.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Cmimi eshte 1150 euro bruto.

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *