Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden

 • €1,150
Long Hill, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Tërhequr

Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden

Long Hill, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,150

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35336
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament me qira 2+1+2+ Post Parkimi tek Rezidenca Secret Garden.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe Post Parkimi.
Totalisht i investuar dhe mobiluar.
Apartamenti ka siperfaqe 107 m2.
Cmimi eshte 1150 euro bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj