Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3

 • €600
Kinostudio, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3

Kinostudio, Oxhaku, Shkolla e Bashkuar, Tiranë
 • €600

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35511
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3.
Apartamenti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim dhe posti i parkimit ne katin -2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 600 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj