Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3

Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3

Tërhequr

600€

  • 1d158f9c-efea-4aa5-9f34-77505611cde2
  • 06d03cb7-0f88-49d6-bbf5-27aafbd8de87
  • 015c9b2b-963e-4186-8459-7b019c524605
  • cdbbd697-b610-4dec-a88f-972114887b19
  • 252f3e48-9a25-4d41-9fc6-fd9c6d71bf4c
  • 6a25695a-9546-490e-9114-17809fafe0be
  • df66a6da-2275-4c91-b07e-94cec3ea5941

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-23862

Dhoma
3
Tualete
2
Sip. jashtme
130 m2
Kati i baneses
2

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1+2+Post Parkimi me qira tek Kompleksi Orion Tower Bridge 3.
Apartamenti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim dhe posti i parkimit ne katin -2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i investuar dhe jepet i mobiluar.
Cmimi eshte 600 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Agjent Kujtim Selfo

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *