Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Astir

 • €370/muaj
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €370/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 96 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35822
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Astir, prane Vila L, Rruga Astrit Losha.
Apartamenti ka siperfaqe 96 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, korridor shperndares.
Ndodhet ne katin e 2 banim ne pallat te ri me ashensor.
Orientimi Jug-Perendim.
Apartamenti eshte i investuar dhe totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 370 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko