Jepet apartament 2+1 me qira super i investuar tek 21 Dhjetori.

 • €550/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 me qira super i investuar tek 21 Dhjetori.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30397
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 shume mire investuar tek 21 Dhjetori prane Mondial.

Apartamenti ka siperfaqe 115 m2, ndodhet ne katin e 4, ne nje pallat te ri me ashensor.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, me shume facilitete perreth dhe shume afer rruges kryesore.

Jepet bosh, por totalisht i investuar, i shtruar me parket,  i pershtatshem edhe per zyra.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj