Jepet apartament 2+1 me qera ne Qender

 • €500
9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 2+1 me qera ne Qender

9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35682
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera ne Qender, me pamje ballkoni nga rryga kryesore.
Apartamenti ka siperfaqe 75 m2.
Ndodhet ne katin e 3 banim ne pallat ekzistues pa ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, 2 ballkone, korridor.
Mund te organizohet dhe ne 1+1 por dhe 2+1.
Cmimi eshte 500 Euro.
Mund te perdoret dhe per zyra.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj