Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir

 • €400
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35774
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir, Rruga Sokrat Miho.
Apartamenti ka siperfaqe 105 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, korridor shperndares.
Ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor.
Apartamenti eshte i investuar dhe totalisht i mobiluar.
Cmimi eshte 400 euro.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo