Shiten apartamente 1+1, rruga Gjik Kuqali prane Stadiumit Dinamo.

 • €151,000
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 1+1, rruga Gjik Kuqali prane Stadiumit Dinamo.

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €151,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50.27
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40603
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 ne rrugen Gjik Kuqali prane Stadiumit Dinamo.

Projekti ofron arkitekture unike me apartamente moderne, ambiente sherbimi me nje vendodhje dhe orientim fantastik.

Apartamentet disponojne siperfaqe tolate 50.27 m2, siperfaqe neto 43.71 m2 dhe siperfaqe te perbashket 6.56 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 3 dhe 4 me orientim jug-lindje.

Cmimi i shitjes 3000€/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest