Apartament 1+1 ne shitje tek ASL

 • €79,000
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35910
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 me siperfaqe 65m2 ne shitje tek ASL , tek Pediatria .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi 1 ballkon dhe 1 tualet .

Apartamenti ka orientim lindje .

Pallati eshte nje nder ndertimet me cilesore te viteve te fundit ne nje kompleks prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode  .

Prona eshte gjithashtu mundesi e mire investimi .

ME HIPOTEKE

Apartamenti jepet si ne foto  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva