Jepet apartament 1+1 me qira ne Astir

  • €350/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qira ne Astir

Astir, Tiranë
  • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P42703
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 ne Astir.

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , 1 tualer dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe me ashensor , buze unazes se re.

Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani